• شماره تماس:
  • 021-22370160

لیفت صورت

عمل زیبایی لیفت

لیفت صورت که با عنوان جراحی کشیدن پوست صورت یا ریتیدکتومی نیز از آن نام برده می‌شود، عمل زیبایی است که هدف آن کاهش چین و چروک‌های صورت، رفع دیگر علائم پیری پوست و بهبود کلی ظاهر صورت و فک است. جراحی لیفت صورت می‌تواند اثرات نامطلوبی که ناشی از زمان، استرس و قرار گرفتن در معرض عوامل محیطی مختلف است را کاهش داده و یا از بین ببرد. یک جراح پلاستیک صورت جهت انجام این عمل باید ماهیچه‌های زیرین صورت را کشیده و لیفت کند تا خطوط صورت زیباتر شده و ساختار آن جوان‌تر شود. در این عمل چربی‌های اضافه و پوست اضافه صورت که ظاهر را پیر و خسته می‌کنند، برداشته می‌شوند. یک جراح پلاستیک ماهر و با تجربه می‌تواند با دقت زیاد به جزئیات و هنر بالای خود نتایجی کاملاً طبیعی را که کمترین اِسکار را دارد برای بیمار خود به ارمغان بیاورد. جراحان از تکنیک‌های پیشرفته و کمتر تهاجمی استفاده می‌کنند تا درد و دوره نقاهت عمل به حداقل برسد. عمل لیفت صورت تحت پوشش بیمه قرار نمی‌گیرد اما طرح‌های پرداختی مختلفی وجود دارد که به بیماران ریتیدکتومی کمک می‌کند تا بتوانند هزینه جراحی پلاستیک را مدیریت کنند.

نواحی قابل  درمان با عمل زیبایی لیفت:

لیفت بینی روشی غیر جراحی برای داشتن بینی خوش فرم

لیفت ابرو با هدف بالا بردن ابروها و بافت‎های نرم پیشانی

لیفت چشم نوعی درمان غیرجراحی زیبایی برای برداشتن پف پلک، اصلاح افتادگی پلک و برداشتن پوست اضافی آنها

لیفت لب نوعی درمان زیبایی برای داشتن لب‌هایی خوش‌فرم و جذاب است

از لیفت شقیقه برای جوان‌سازی قسمت یک سوم بالایی صورت یعنی قسمت بیرونی چشم‌ها، قسمت بیرونی ابروها و پیشانی و قسمت بالایی گونه‌ها استفاده می‌شود

لیفت گونه روشی جدید برای بازگرداندن جوانی و شادابی به چهره افرادی است که در اثر افزایش سن، عوامل محیطی، افتادگی پوست و مواردی از این قبیل جذابیت و نشاط چهره خود را از دست داده‌اند.

کانال تلگرام

کلوپ پزشکی من را دنبال نمایید

صفحه اینستاگرام

کلوپ پزشکی من را دنبال نمایید

صفحه پینترست

کلوپ پزشکی من را دنبال نمایید

کانال تویتر

کلوپ پزشکی من را دنبال نمایید